7 Mayıs Pazartesi Emre Saka Bursa Altılı Ganyan Tahmini

Bol Alternatifli Program !

1.Ayak : Start aldığı ilk 2 yarışında sergilediği derecelerle kazanmaya yakın olduğunu gösteren (11)Gizli Gizli altılı ganyana banko ile başlamak isteyenler için alternatif tek adayım. Rakip olarak, son çalışmalarında iyi duruma geldiğinin sinyallerini veren (6)Lizardon, çim pistteki performansını kum piste de taşıması durumunda mücadele içerisinde olacağını düşündüğüm (2)Çok Yakın, ilk yarışı sonrası daha iyi duruma gelen (4)Karaçelik, ilk startına ciddi ve planlı şekilde hazırlanan (8)Oğlum Hüso, bu kez daha iyi koşmasını beklediğim (1)Acunhan ve kumda daha etkili koşacağını düşündüğüm (5)Kerembey sıralamasını değerlendirmekte fayda olacaktır.

2.Ayak : Sürekli bir arada koşan safkanların bir araya geldiği yarışta, son 2.liğiyle toparlanan (4)Gazanfer, sürekli iyi koşan (2)Canyoldaş, T.Yıldız idaresinde etkili bir yarış koşmasını beklediğim (3)Reşitbey, gününde olduğu zaman rakip ayırt etmeden etkili koşan (1)Maviyasemin, tabela tamamladığı son yarışıyla takibime takılan (9)Gümüşkuşak, tempoyu iyi ayarlaması durumunda sonlarda rakiplerine direnebilecek olan (6)Tekmutlu sırasıyla yazılması gereken isimlerdir.

3.Ayak : Sentetik pistte koştuğu yarışlarında sergilediği performansın bu grup için yeterli olacağını düşündüğüm (5)Yelyaran rakiplerinin bir adım önünde. Sevdiği pistte etkili bir yarış koşmasını beklediğim (3)Mc Gregor, ilk startındaki performansını bir türlü yakalayamıyor olmasına rağmen kalitesine olan inancımı yitirmediğim (4)Run For Ruya ve bariyer dibini bulması durumunda sonlarda güçlü gelecek olan (1)Baba Muzo favoriye rakip olacak isimlerdir.

4.Ayak : Üst üste kazandığı yarışlarla formunu arttıran (1)Özerdinç, son yarışını ölçü almadığım ve kalite olarak rakiplerinin önünde olduğuna inandığım (3)Tekiner, İstanbul’daki 2.liğiyle moralli olarak yarışacak olan (2)Bütünay üçlüsünün rakipleri önünde 1.lik mücadelesi vermelerini bekliyorum.

5.Ayak : İlk startında sonlarda yaptığı etkili düzlük sprintiyle elde ettiği yakın ara 3.lüğü çok başarılı olan (4)Kıvraktay, beklenilenin altında koştuğu ilk yarışı sonrası götürüldüğü Kocaeli pistinde etkili bir 2.lik elde ederek tecrübe kazandıkça daha iyi yerlerde olacağının sinyallerini veren (10)Yumruk ikilisinden az hata yapan tarafın kazanmasını bekliyorum.

6.Ayak : Son yarışında eksik olduğu uzayan mesafede mücadele etmesine rağmen çok kötü sayılmayacak bir derece elde ederek formunu ispatlayan (2)Ekiner iyi anlaştığı aprantisi idaresinde kendi grubunda ve mesafesinde kapanışı yapmaya yakın. Yarışın biraz süratlenmesi durumunda sonlarda yapacağı etkili ataklarla sonuca gidebileceğini düşündüğüm (1)Anılbey tek ve ciddi rakip olacaktır.

1> 11/6,2,4,8,1,5

2> 4,2,3,1,9,6

3> 5/3,4,1

4> 1,3,2

5> 4,10

6> 2/1

Şans bizden yana olsun