6 Haziran Çarşamba Emre Saka İstanbul Altılı Ganyan Tahmini

3’lü Ganyanın Sonucunu İkili Mücadeleler Belirler !

1.Ayak : Son yarışını el oynatmadan kazanan (7)Pan Reka, G.Kocakaya’nın Pan Reka ile çok kolay kazanmasına rağmen bu yarışta tercih kullanarak bindiği (5)Depository ve son 2.liğiyle kondisyon açığını kapattığını gösteren (3)Winchester üçlüsünden az hata yapan tarafın kazanmasını bekliyorum.

2.Ayak : Yarışlarında sergilediği performans ve dereceleri rakiplerine oranla daha iyi olan (7)Kaynarca‘yı bir adım önde tutuyor olsam da, zor geçmeye aday bir yarış olduğu için sırasıyla (12)Fast Forward, (8)Big Champ, (10)Yelyaran, (3)Ellianna, (1)Dirty Girl, (2)Gümüş Kafes, (9)Cerensel, (13)Lost Amigos, (11)Big Dance yazılmalıdır.

3.Ayak : M.Niyazi Polatyar Koşusu’nda, Son yarışını ölçü almadığım (10)Montana, H.Karataş idaresinde 2’de 2 yapan (8)Fire And Smoke, Adana’dan çok formda gelen ve yarışın temposunu belirleyecek olan Demirkapı’yı yakın takip ederek viraj üzerinde alacağı liderliği aynaya taşıyabileceğini düşündüğüm (1)Aruv Bala, son yarışında mücadele dışında kalmasına rağmen kalitesine olan inancımı kaybetmediğim (9)Katma Değer, idmanlarında ve padoktaki sağlıklı görüntüsünü bir türlü galibiyete çeviremiyor olsa da (3)Bayezıd, etkili bir yarış koşmasını beklediğim (2)Avukat ve yarışın süratlenmesi durumunda sonlarda yapacağı etkili ataklarla sonuca gidebilecek güçteki (4)Cankılıç rakiplerinin bir adım önünde gördüğüm ve yeterli olmalarını beklediğim isimlerdir.

4.Ayak : İlk startından başarılı bir 2.lik çıkartarak maidenda çok fazla oyalanmayacağını gösteren (3)Kurucu kazanmaya yakın olsa da, son galobunu birlikte gerçekleştirdiği Ömer In My Heart ile başa baş mücadele ederek takibime takılan (8)Safnur önde istediği avansı alması durumunda sürprizi gerçekleştirebilir.

5.Ayak : Mücadele ettiği rakiplerinden sıyrılarak kendi grubuna dönen (2)Düşlem bir adım önde olsa da, bu kez şanssızlığını kırmaya yakın olduğunu düşündüğüm (10)Sanberk ciddi rakip olacaktır.

6.Ayak : Son yarışında kazanırken geçtiği rakipleriyle arasındaki kilo farkını biraz daha arttıran (6)Gençberk‘in bu avantajı bir kez daha lehine çevirmesini bekliyorum. Son 3 yarışı çok başarılı olan (1)Bawepir tek ve ciddi rakip olacaktır.

1> 7,5,3

2> 7,12,8,10,3,1,2,9,13,11

3> 10,8,1,9,3,2,4

4> 3,8

5> 2/10

6> 6/1

Şans bizden yana olsun