19 Mart Pazartesi Emre Saka Bursa Altılı Ganyan Tahmini

Bol Alternatifli Zevkli Program !

1.Ayak : Üstün rakipleriyle mücadele ettiği yarışları sonrası nispeten uygunlaşan grupta şansının arttığını düşündüğüm (1)Blaze Of Light‘ın kazanmaya en yakın isim olduğu altılı ganyanın başlangıç ayağında, S.Tırpan idaresinde start aldığı son yarışında viraj dönülürken aldığı liderliği emin adımlarla yarışın sonuna taşırken çok sağlıklı bir görüntü sergileyen (6)New Transatlantic ve yine aynı yarışta sprintinde gecikince 2.likle yetinmek zorunda kalmasına rağmen formunu bulduğunun sinyallerini veren (3)Zülfo Kırve ciddi rakip olacak ikilidir.

2.Ayak : Çok başarısız olmasa da son sentetik pist yarışını görmezden geldiğim (8)Neşetim bu yarışında eklenen dilbağı takısıyla istikrarsız rakipleri önünde maidena veda edebilir. Kazanamıyor olsa da sürekli mücadele içerisinde olmayı başaran (6)Kayrabey, (12)İlbüke ikilisinin bir kez daha 1.lik mücadelesine dahil olacağını düşünüyorum. Geniş kupon yapan veya bu ayağa çok at yazmak isteyenler için, (4)Hüroğlu, (1)Dedemanbeyi, (9)Buruk Shoow üçlüsünü öneririm.

3.Ayak : Henüz bu grubun atı olamasa da son 2 yarıştır çok başarılı bir performans sergileyen (3)Fibonacci, kalite olarak rakiplerinin bir adım önünde olduğunu düşündüğüm (1)Abbasoğlu, çok sık koşturuluyor olmasına rağmen etkili formunu sürdürmeyi başaran (2)Zafer Meydanı, başarılı bir Kocaeli ve İstanbul süreci geçirerek bu kez şansını Bursa pistinde deneyecek olan (5)Pierro, kalitesine çok inandığım (6)Kırcaali ve sonlarda güçlü gelecek olan (4)Santa Rua zor ve zevkli geçmeye aday yarışta sırasıyla yazılması gereken isimlerdir.

4.Ayak : Avşa Adası Koşusu’nda önde tempo veren rakibini fazlaca ciddiye almayarak rakibinin avans almasına müsade edince sonlarda yapacağı birşey kalmayan (2)Sumel Han jokeyinin bu kez daha ciddi davranacağı yarışta rakiplerinin bir adım önünde. Stili rakibinin olmamasının avantajıyla önde tempoyu iyi ayarlaması durumunda sürprize imza atabileceğini düşündüğüm (4)Lady Alina, sezonu bu yarış ile açacak olmasına rağmen kalitesine inandığım (3)Arkansas Soul, başarılı performansını sürdürmeyi başaran (5)Rowdy ve kazanmakta zorlanıyor olmasına rağmen şans verilmesi gereken (1)Kaya Logosu bu yarışı rahat izlemek adına yazılması gereken isimlerdir.

5.Ayak : Tabela tamamladığı son yarışında toparlanma sinyalleri veren (1)Clark Kent ciddi hazırlıklarla gireceği bu yarışında, Gündüzeli idaresinde rakiplerini geride bırakabilir. E.Yavuz idaresinde koştuğu son yarışıyla takibime takılan (4)Red Rebel ve etkili bir yarış koşmasını beklediğim (5)Junior Zappa favoriye rakip olacak ikilidir.

6.Ayak : 2. olduğu son yarışında kazanıra giren (1)Erduran ağır kilodan etkilenmezse kazanmaya yakın olsa da, sonlarda çok etkili gelmesine rağmen Maruf Tay’ı atlayamayınca 2.likle yetinmek zorunda kalırken buradaki Erduran ve Bilginkadir gibi 2 rakibini geride bırakmayı başaran (7)Durmaz Akar uygun kilosuyla en ciddi rakip olacaktır. Sevdiği mesafede daha önce yarış kazandığı jokeyi M.Çiçek idaresinde start alacak olan (2)Gazanfer bu ikilinin en ufak hatasını affetmeyecektir.

1> 1/6,3

2> 8/6,12

3> 3,1,2,5,6,4

4> 2/4,3,5,1

5> 1/4,5

6> 1,7,2

Şans bizden yana olsun